Novinky

Nástup do MŠ

OBECNÉ INFORMACE PRO RODIČE PŘI NÁSTUPU DÍTĚTE DO MŠ
čtěte dále....Pro některé z vás je nástup do MŠ jedním ze zásadních kroků v životě. Rádi bychom, aby toto období bylo pro všechny klidné, vstřícné, plné porozumění a vzájemné tolerance.
Abychom vám zpočátku usnadnili orientaci v novém prostředí i chodu MŠ, předkládáme vám obecné požadavky, co bude vaše dítě potřebovat pro optimální a pohodový pobyt v MŠ:

• Bačkory s pevnou patou (ne pantofle, ne kroksy)
• Pohodlné oblečení do MŠ a pro pobyt venku, včetně obuvi přizpůsobené ročnímu období. Pobyt venku probíhá i při zhoršeném počasí (např. déšť)
• velkou zásobu náhradního oblečení, včetně spodního prádla
• Pyžamo - v pondělí čisté, v pátek odnést k vyprání (předškoláci bez pyžama)
• Pouzdra pro ukládání korekčních pomůcek (brýle, sluchadla) např. v době odpočinku
• Papírové kapesníky
• Pláštěnku, holinky

Žádáme vás o řádné označení všech věcí.

MŠ nezodpovídá za cenné věci, které si děti přinesou. Doporučujeme, aby děti do MŠ nenosily zlaté řetízky či jiné šperky, protože při hře a jiných činnostech dětí může dojít k poškození, ztrátě, či úrazu. Prosíme, nenoste do školky hračky z domova, mezi dětmi to nedělá dobrotu. Hraček tu máme dost, maximálně plyšového mazlíčka v rámci adaptace. MŠ nezodpovídá ani za předměty, které si děti donesou z domova.
Na základě právních a hygienických předpisů je možné výjimečně přijmout potraviny pouze s vědomím vedoucí školní jídelny, jedná-li se o speciální stravu v rámci diet.
Podrobné informace budete mít průběžně k dispozici prostřednictvím osobního kontaktu s pedagogy, na webových stránkách, nástěnkách a ve Školním řádu. Rovněž máte možnost po celý školní rok využívat individuálních konzultací s třídními učitelkami (viz informace na nástěnkách v šatnách jednotlivých tříd).
Informační třídní schůzky proběhnou 8. 9. 2020 - od 15:30 hod ve vaší třídě, kde je dítě zapsáno.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.
Tým zaměstnanců MŠ
admin 12/08/2020 17:14 220 Tisk

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Bootstrap Theme by PHP-Fusion Inc
Modified by Michal Šebesta (sebestamichalcz@gmail.com)